rok 2017

 

Speciální výstava hovawartů Knížecí rybník 13.5.2017

Rok uběhl a opět nás čekala klubová výstava na Knížečáku. Tentokrát Argoušek odpočíval a vystavovali jsme jen Bekkynku. Nastoupila ve třídě otevřené v konkurenci devátenácti fen. Paní rozhodčí Bojana Razpotnik měla nelehký úkol. Bekky si nakonec  vyběhala V1, CAC. Jako každý rok nám počasí nepřálo a několikrát se přehnal déšť. V závěrečných kolech už byly v kruhu blátivé kaluže a to se naší princezně nelíbilo, tak jsme přišli o vítěze výstavy. Paní rozhodčí si nás po vyhlášení zavolala a řekla mi, že je Bekky pro ni nejhezčí fena, ale protože už nechtěla běhat a já ji za sebou skoro táhla, bohužel nám proto vítězství nemohla dát. Neukázala se už v celé kráse za pohybu. Bohužel. Ale kdo zná princezničku ví, že bláto a kaluže nemá ráda a snaží se jim vyhýbat.
 

XVII.Pojizerská výstava psů Mladá Boleslav 8.5.2017

Vyjeli jsme si s Bekky na krajskou výstavu. Sice nebyla velká účast, ale i to se počítá. Bekkynka dostala od pana rozhodčího L. Kukli hodnocení nejvyšší V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz 

 

rok 2016

 

Výstava psů Jelenia Góra Polsko - 15.-16.10.2016

 
Poprvé s Bekkynkou v Polsku. Dáša K. nám nabídla, jestli nechceme jet na výstavu do Polska. Tak proč to nezkusit. 15.10.2016 posuzoval Iuza Beradze /CZ a v mezitřídě si Bekky vyběhala známku V1, CWC. Druhý den 16.10.2016 posuzoval Piotr Król /PL s hodnocením V1, CWC. Arnie a Atiška získali BOB a BOS.
 

Setkání CHS von Bobble , Poslův Mlýn Doksy

září - říjen 2016

Na konci září jsme si prodloužili víkend a přijali pozvání Dáši Kozlíkové na setkání CHS von Bobble. Sice se nás moc nesešlo, ale i tak jsme si to s Bekkynkou pěkně užili. Jako vždy vše Dáša perfektně zorganizovala. Udělali jsme si výlet na nedaleký Bezděz a hrad Housku. Počasí bylo pěkné, v rekreačním areálu Poslův mlýn byl klídek, jídlo dobré, prostě pohoda.

 

Svod mladých Hovawartů, Knížecí Rybník 15.5.2016

Bekky splnila " svod mladých ". Sešel se celý vrh B CHS von Bobble. Prožili jsem společný víkend na Knížecím Rybníku u Tábora. Dáša Kozlíková měla všechno dobře zorganizované a řádně se o nán starala. Byl to opravdu pohodový víkend.
 

Klubová výstava Knížecí Rybník 14.5.2016

Bekkynka se poprvé ukázala na klubové výstavě hovawartů, která se konala jako každý rok na Knížecím Rybníku u Tábora. Nastoupila ve třídě juniorů v konkurenci 31 fen ( 2 nenastoupily ). Rozhodčí Martin Slezák ohodnotil Bekky známkou VÝBORNÁ. Posudek : středně plavá fena, pevné kostry, dobře modelovaná hlava, tmavé oko, správně nasazené ucho, výborně model. hrudník, dobré postavení hrudních i pánev. končetin, prostorný pohyb, za pohybu volnější loket, správný ocas, dobře předvedená. 
 

Mez.výstava psů Praha 1.5.2016

Opět se nám zadařilo. Tentokrát na mezinárodní výstavě v Praze. Sešli jsme se tam i s Barnabáškem, Dášou a Michalem Kozlíkovými a s jejich smečkou. CHS von Bobble byla zastoupena v hojném počtu a všem se dařilo.  Bekkynka byla posouzena rozhodčím V.Adltem známkou a titulem V1, CAJC, BOJ.  Máme radost, protože jsme splnili podmínky pro udělení titulu " Český junior šampion ".
 

Stopařský víkend s Mirkem Pospíšilem

22.4. - 24.4.2016

Po roční odmlce jsme vyrazili na víkend zaměřený na nácvik stop pod vedením Mirka Pospíšila. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na Bekky. Argo si prošel cvičně také dvě stopičky. Bekky je na stopě šikovná a tak doufám, že to vydrží.
 
 

rok 2015

 

Mez.výstava DUO CACIB Praha

31.10.2015 a 1.11.2015

Vyjeli jsem na další výstavy.Tentokrát na dvě. V sobotu nastoupila Bekky do třídy mladých v konkurenci šesti fenek. Rozhodčí Kunze Michael z Německa ohodnotil Bekky známkou V1, CAJC. První titul. Měla jsem velkou radost. V neděli se nám již nedařilo. Slovenská rozhodčí Gabriela Radarčiková nás dala na poslední páté místo se známkou VD4. Nevím, co se stalo, ale Bekkynka se nedala od ní prohlédnout. Zoubky se podařily ukázat, ale pak už nenechala na sebe sáhnout. První den - posudek " přátelská povaha ", druhý den - " projevuje známky nejistoty " ?????? Snad se příště zadaří bez problémů
 

Krajská výstava Litoměřice 3.10.2015

 
I druhá výstava byla pro Bekky úspěšná. Byla sice ve třídě sama, ale rozhodčí L. Kukla jí dal opět krásný posudek " 8.měsíční fenka, již s velmi eleg. hlavou, pevným hřbetem a správným úhlením, hezký posun obou párů konč., kvalitní srst, výborně předvedená "  Známka VN1
 
 
 

Bekky je 8 měsíců - výběr fotek z léta 2015

 
 

Česká nár.výstava Mladá Boleslav - 19.7.2015

 
Bekkynka uspěla na své první výstavě dobře. Pan rozhodčí Kukla jí dal krásný posudek : 5 měsíční fenečka, správně se vyvíjející ve všech proporcích, s velmi hezkou srstí, přítulná povaha, krásně tmavým okem, již hezkým pohybem, výborně předvedena. Známka VN1
 
 

Bekkynka - třetí měsíc

 
Bekkynka nám pěkně roste. Je opravdu šikovná. Hlavně na lumpačiny. Váží 18,5 kg. 
 

Velikonoční víkend

 
Bekkynka byla u nás už týden. Rychle si zvykla. Roste jako z vody, už má 11 kg. Musíme ji neustále sledovat, protože chce skákat na gauč a chodit po schodech. Někdy je to pro mě docela náročné. Ale je zlatíčko.
 

První víkend v novém domově

 
Pro Bekkynku jsme si přijeli v pátek 27.3.2015. Už jsme se na ni všichni těšili. Bekkynka dostala na cestu hodně dárků. Loučení bylo dojemné. Argo přijal nového člena opravdu tak, jak jsme předpokládali, jen trochu zapomínal, že je to ještě mrně.

Na návštěvě v CHS von Bobble

 
Několikrát jsme byli navštívit štěňátka v CHS von Bobble. Štěňátka rostla před očima.